Stop- Protesta ne Stop dhe “cirku” i fjaleve te Rames! (11.12.2018) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop- Protesta ne Stop dhe “cirku” i fjaleve te Rames! (11.12.2018)

Protesta e studentëve ka shënuar një tjetër rritje ditën e sotmë, pasi me studentët janë bashkuar edhe nxënës të shkollave të mesme dhe qytetarë. “Stop” jell një përmbledhje të qëndrimit të kryeministrit Rama ndaj kësaj lëvizjeje, që nga momenti, që u shpreh, se nuk negocion me ngelësa e deri te qëndrimi i sotëm përgjërues për një takim dhe dialog me ta. Më pas në studio ftohen një grup protestuesish, të cilët flasin për kërkesat e tyre dhe përshkallëzimin e lëvizjes, pas ndryshuar asgjë nga refuzimi për dialog me Ramën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *