Stop- Pergjime shqiptare Dako-Avdylaj ne mediat gjermane.(05.06.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop- Pergjime shqiptare Dako-Avdylaj ne mediat gjermane.(05.06.2019)

Gazeta gjermane Bild ka publikuar të tjera përgjime mes eksponentëve të bandës së Avdyljave dhe kryetarit të bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako.Në bisedat e përgjuara dalin në pah lidhjet mes pushtetit e krimit. Avdulajt kërkojnë favore e kërcënojnë punonjës të UKD e institucioneve të tjera, që të votojnë Partinë Socialiste në zgjedhjet e vitit 2017.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *