Stop ndihmon te moshuarit ne Mjekes! – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Stop ndihmon te moshuarit ne Mjekes!

Jemi drejtuar në fshatin Mjekës, të Elbasanit, ku dy të moshuar nuk dalin dot të blejnë ushqimet dhe jetojnë të vetmuar.Kafaze Meta tregon, se ajo dhe bashkëshortn nuk kanë mundësi të blejnë ushqimet dhe kanë mbetur 48 orë pa ngrënë, pasi nuk mund të shkonin dot në Shirgjan për të blerë ushqime dhe ilace.Stafi i Stop i ka ndihmuar të moshuarit, duke i cuar ushqime në këtë situatë

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *