Stop – Me uren e Zall Herrit c’paten? Pret Ministrine e Mbrojtjes! (25 janar 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Me uren e Zall Herrit c’paten? Pret Ministrine e Mbrojtjes! (25 janar 2019)

“Stop” është ndalur në njësinë administrative Zall herr, në fshatin Pinar, ku ura e këmbësorëve prej 36 vjetësh vetëm arnohet.Ndërkohë prej 6 vjetësh ka nisur ndërtimi i një ure për automjete me tonazh 30 tonë.Fjalën e fundit për këtë urë e ka Ministria e Mbrojtjes. Në këtë mënyrë, banorëve do t’u mundësohet kalimi i lumit Tërkuz dhe lidhja me Zall Herrin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *