Stop- Flenkeshtain i zhgënjyer me Monika Kryemadhin.(28.02.2019) – Stop
KLIPET

Stop- Flenkeshtain i zhgënjyer me Monika Kryemadhin.(28.02.2019)

Delegacioni i Komisionit Europian ishte sot në Shqipëri dhe eurodeputeti Knut Flenkeshtejn tha, se ndjehej i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila kishte përsëritur vetëm një fjali: duhet të ndërrojë pushteti dhe kjo është vendosur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *