STOP – EMISIONI 191 (SEZONI 3) 28 maj 2018 Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 191 (SEZONI 3) 28 maj 2018 Hitparade i absurdit shqiptar.

Një mace është filmuar teksa përpiqet të kapë peshkun nga një vazo me ujë.Një motorr lëviz me targën, ku shkruhet “Lac”.Kutitë e shpërndarjes së energjisë në spitalin e Fierit janë mbuluar me promocione shëndeti.Një kamion transporton grurë, i cili derdhet në asfalt, sikur po mbillet në rrugë.Në Vlorë dy burra kryejnë nevojat personale në ambient publik. Janë këto disa nga episodet, që transmetohen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *