STOP-EMISIONI 116(Sezoni 6) 15 Shkurt 2021-Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

STOP-EMISIONI 116(Sezoni 6) 15 Shkurt 2021-Hitparade i absurdit shqiptar.

Një derr i egër ka dalë në qytetin e Kukësit në këto ditë të ftohta bore.Dosja e Urbanistikës në Zallherr është e shkruar plot me gabime.Në Gjuz të Lushnjes fëmijët ecin në këmbë për të shkuar në shkollë dhe bëhet fjalë për një rrugë dhish.Një banor kërcënon pulat e zogjtë me koronavirusin, në mënyrë që t’i fusë në kotec. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *