Stop – Divorci/Femija si placke lufte: i ati do ta shohe, kur te jape leket…! (30 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Divorci/Femija si placke lufte: i ati do ta shohe, kur te jape leket…! (30 prill 2020)

Lidhur me këtë procedurë divorci dhe rolin e përmbarimit në ekzekutimin e vendimit të gjykatës, Julian Plaka, Përmbarues shtetëror në Berat shprehet, se e ka bërë të gjithë procedurën ligjore, por zonja ka ikur nga Berati. Sipas tij pandemia ka penguar ekzekutimin e vendimit të takimit të babait me të atin.Vetë Daniela Kanani me tone të larta thotë, se babai do ta shohë fëmijën, kur të japë lekët e pensionit, pasi ka dhënë vetëm për muajt mars e prill. Por Fabiani thotë, se ka derdhur paratë, kur ish bashkëshortja ka hapur llogarinë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *