Stop – Autoambulanca e Velipojës një barakë ku mungon dhe oksigjeni. 27 shkurt 2018 – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *