Stop-Aksident?!/ Gruaja e perplas qëllimisht me makinë, me pas e godet me shkelm! (16 shtator 2019)

Një aksident absurd ka ndodhur së fundi. Një grua merr përpara me makinë një qytetar me motorr, duke e dëmtuar atë. Si të mos mjaftonte, gruaja zbret nga makina dhe e qëllon me shkelma dajlin e plagosur.

Të Fundit