Stafi i “STOP” uron Odetën për vajzën. – Stop
KLIPET

Stafi i “STOP” uron Odetën për vajzën.

Të dielën gazetarja e emisionit “Stop”, Odeta Gjevori solli në jetë vajzën e saj, që e quajti Hana. Redaksia përshëndet mami Odetën dhe Hanën e saj në nisje të programit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *