“S’ka si ti o Shqipëria ime”, Rama publikon pamjet e shkollës “Vaçe Zela” – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“S’ka si ti o Shqipëria ime”, Rama publikon pamjet e shkollës “Vaçe Zela”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke postuar pamje nga shkolla e re “Vaçe Zela” që po ndërtohet në kryeqytet.

Teksa publikon pamje nga ambientet e shkollës së re shoqëruar me këngën, “Rrjedh në këngë e ligjërime”, Rama bën me dije se atje do të mësojnë 1500 fëmijë.

“Mirëmëngjes dhe me shkollën e re “Vaçe Zela” në kryeqytet, një tjetër shëmbëlltyrë e bindjes se Shqipëria është e ardhmja jonë, e cila po merr formë ditë pas dite, për të pritur 1500 fëmijë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *