Shqiptaro-amerikani, shpikësi i ”Viagres” ndahet nga jeta

Sot u nda nga jeta nobelisti i mjeksisë shqiptaro amerikani Ferid Murati. Ai njihet dhe si krijuesi i viagrës.

Të Fundit