Shoqërohen në polici 17 punonjës të Kadastrës Durrës – Stop
Të Gjitha

Shoqërohen në polici 17 punonjës të Kadastrës Durrës

17 punonjës të Kadastrës janë shoqëruar gjatë natës nga ana e policisë së Durrësit.Burime bëjnë me dije se shoqërimi i tyre është kryer me urdhër të Prokurorisë së Durrësit, dhe deri tani nuk ka asnjë urdhër-arrest.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *