Shkolla filloi, por shkollat e librat nuk janë gati…?! 19 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

Shkolla filloi, por shkollat e librat nuk janë gati…?! 19 shtator 2018

Në redaksinë e emisionit “Stop” ka mbërritur një video, që tregon, se shkolla e re në njësinë administrative Sheldë të Shkodrës është e kycur, ndërsa në shkollën e vjetër, prindërit refuzojnë të dërgojnë fëmijët.Në shkollën “Mihal Grameno” në Tiranë është shitur libri i italishtes pa pullë, ndërsa në shkollën “Gjon Buzuku” harta memece dhe gjeografia janë tregtuar sërish pa pullë.Drejtuesit e shkollave thonë, se këto tekste do t’i kthehen distributorit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *