Shantazhoi të renë dhe i kërkoi marrëdhënie seksuale, pranga 57 vjeçarit

Një 57-vjeçar në Tiranë ka rënë në prangat e policisë pasi ka përndjekur dhe shtantazhuar një vajzë të re.

Në një njoftim për mediat policia bën me dije se burri i ka kërkuar 20 vjeçares të kryejnë marrëdhënie seksuale, duke e shantazhuar.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6 u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Përndjekja” i shtetasit P. B., 57 vjeç, pasi ka përndjekur dhe shantazhuar për të kryer marrëdhënie seksuale një shtetase 20-vjeçare“, thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të metejshme.

Të Fundit