Së shpejti “Flasim”, Edi Rama njofton podkastin e tij – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Së shpejti “Flasim”, Edi Rama njofton podkastin e tij

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar përmes një postimi në Twitter se së shpejti do të vijë me një podkast.

Rama ka publikuar dhe një foto të tijën të montuar me një palë syze ndërsa në posterin e përgatitur për podkastin shkruhet “Flasim”.

 

 

Një podkast është një formë e medias digjitale që përbëhet nga një seri episodesh në format audio, video, radio digjitale, PDF, ose ePub që i jep mundësinë e abonimit dhe shkarkimit të episodeve të ndryshme nëpërmjet internetit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *