Sali Berisha reagon për dasmën e Shkëlzenit dhe Arminës: Zoti i bekoftë!

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar për martesën e djalit të tij, Shkëlzenit dhe Armina Mevlanit.

“Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë!”, shkruan Berisha në një psotim në Facebook.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e sotme, kur plotësohet një dekadë që nga fillimi i lidhjes së tyre.

Në dasmën e çiftit anë rreth 300 të ftuar, ndërsa do të këndojnë Marsela Çibukaj, Eranda Libohova, Vitore Matoshi dhe një këngëtar surprizë.

Të Fundit