Rama nga Lungomare 2: Drejt përfundimit për sezonin e ri turistik dhe me një plazh publik me 5 yje – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama nga Lungomare 2: Drejt përfundimit për sezonin e ri turistik dhe me një plazh publik me 5 yje

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga Lungomarja e dytë e Vlorë, e cila është drejt përfundimit dhe për të pritur turistët në këtë sezon të ri turistik.

Rama shkruan se në Lungomare është duke u bërë gati edhe plazhi publik që sipas tij do të jetë njësoj si ata me pesë yje.

“Lungomare2 në Vlorë drejt përfundimit për sezonin e ri turistik, me një plazh publik me 5 yje

#ILOVEVLORA” shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *