Rama e nis ditën e ish-Presidentin Moisu: Burim i pashtershëm urtësie – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Rama e nis ditën e ish-Presidentin Moisu: Burim i pashtershëm urtësie

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të hënë në një takim dhe bisedë me ish-Presidentin Alfred Moisiu.

Ka qenë vetë Rama ai që ka informuar lidhur me takimin, ndërsa shpreh vlerësimet për ish-kreun e shtetit.

Me Presidentin Moisiu, burim i pashtershëm urtësie.

Megjithatë nuk dihet ende fokusi i bisedës, teksa kujtojmë se në një intervistë të dhënë gjatë verës, Moisiu e vlerësoi Edi Ramën si Kryeministrin që ka qeverisur më mirë vendin pas viteve ‘90-të.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *