Pranga dy burrave në Durrës, njëri dhunonte kunatin, tjetri vëllain – Stop
Të Gjitha

Pranga dy burrave në Durrës, njëri dhunonte kunatin, tjetri vëllain

Ne qytetin e Durresit dy shtetas kanë rënë në pranga, pasi njëri akuzohet se ka dhunuar vëllain, tjetri kunatin.
Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në pranga ra shtetasi me inicialet A.S., 30 vjeç, i cili akuzohet se ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht kunatin e tij, shtetasin me inicialet F.A. Ndërkohë, shtetasi me inicialet D.K., 37 vjeç, banues në Durrës akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij, shtetasit me inicialet K.K.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *