Plas sherri mes të afërmve të dhëndrit dhe nuses, shkaku ishte kënga e valles – Stop
Bota, Të Gjitha

Plas sherri mes të afërmve të dhëndrit dhe nuses, shkaku ishte kënga e valles

Një ngjarje e çuditshme ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme në një lokal dasmash në Stamboll. Ndërkohë që çifti po kërcente, plasi një përleshje fizike mes të afërmve të nuses dhe të dhëndrit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *