Pas aeroportit të Kukësit Rama shpërndan avione për popullin – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Pas aeroportit të Kukësit Rama shpërndan avione për popullin

Në prag të zgjedhjeve, gazetari i “Stop” është veshur dhe trukuar si Rama dhe ka komunikuar me koordinatorë të qarqeve, lidhur me mobilizimin për votime. Më pas është takuar me qytetarët, duke u dhënë avionë, si simbol i nisjes nga puna të aeroportit ë Kukësit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *