“Nuk ka punetore Shqiperia, presim nga Bangladeshi” – Stop
KLIPET

“Nuk ka punetore Shqiperia, presim nga Bangladeshi”

Të shtunën ishte 1 maji dhe Klintoni iu drejtua qytetarëve, për t’i pyetur, nëse e shohin si festë, apo si protestë këtë datë.Mes të intervistuarve janë dhe plot personazhe plot humor e ironi,të cilët thonë, se kanë punuar një jetë, e nuk gëzojnë dot një pension dinjitoz. Madje dsia prej tyre, thonë, se në Shqipëri do të duhet të vijnë punëtorët nga Bangladeshi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *