“Në mos të tre, një qark do e fitojë” Monika Kryemadhi kandidon në tre qarqe. – Stop
Të Gjitha

“Në mos të tre, një qark do e fitojë” Monika Kryemadhi kandidon në tre qarqe.

Mesnatën e kaluar ishte afati i fundit për dorëzimin në KQZ të listave për kandidatët për deputetë. Ra në sy, se PD i dorëzoi me vonesë listat, Kryemadhi kryeson listat e LSI në 3 qarqe, ndërsa Rama është i teti në listën e Vlorës dhe Durrësit.”Stop” i përshëndet të tre drejtuesit politikë në mënyrë origjinale, për aktin e djeshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *