Ndryshon gjininë por pastaj pendοhet: “Është e lοdhshme të jesh grua, dua të kthehem burrë” – Stop
Bota, Të Gjitha

Ndryshon gjininë por pastaj pendοhet: “Është e lοdhshme të jesh grua, dua të kthehem burrë”

30-vjeç, pendοhet që është bërë grua: kërkon kompensim për t’u kthyer burrë në të gjitha aspektet. Siç raporton Daily Mail, Chelsea Attonley nuk dëshiron më të jetë një grua.

Është një detyrë shumë e lodhshme dhe strèsuese dhe kjo është arsyeja pse ajo dëshiron të kthehet prapë burrë.

Deri në vitin 2007, Chelsea quhej “Matthew”: donte të ndryshonte gjininë por një mjek e refυzoi. Pavarësisht gjithçkaje, i riu nuk hoqi dorë nga ideja për t’u kthyer në një grua.

Me ndihmën e show-girl-it britanik Katie Price, ai më në fund arriti të realizojë ëndrrën e tij: për dhjetë milionë paund, Mateu u bë Chelsea.

Megjithatë, sot situata është ndryshe: Chelsea dëshiron reduktimin e gjσksit dhe rindërtimin e peηisit. E lσdhur nga ecja me taka, e mërzitur që duhet të grimohet çdo mëngjes para se të largohet nga shtëpia dhe të heqë make-up para se të shkojë në shtrat, ajo dëshiron të kthehet në Matthew që ka qenë dikur: një burrë 100%.

Ndërhyrja megjithatë parashikon një shpenzim minimal prej 14 mijë paund, para që Chelsea nuk i ka. Ndaj, ajo i kërkon Katie Price dέmshpërblim: nëse e ndihmoi të bëhej grua, tani do të duhet të bëjë të njëjtën gjë që të bëhet sërish burrë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *