Ndizen dritat e pemës në sheshin Skënderbej, Veliaj: Më shumë solidaritet – Stop
Të Gjitha

Ndizen dritat e pemës në sheshin Skënderbej, Veliaj: Më shumë solidaritet

Kryebashkiaku Veliaj apelon për më shumë solidaritet

Pas dritave në Pazarin e Ri dhe tek Kalaja, Bashkia e Tiranës ka ndezur dritat e pemës gjigande, edhe në sheshin Skënderbej.

Përpara se dritat të ndizeshin, Kryebashkiaku Veliaj ka apeluar që të gjithë të jenë më solidarë këtë vit dhe të ndezin dritën brenda vetes.

Ndezja e dritave të pemës që i kanë dhënë kryeqytetit pamjen festive, u shoqërua me një koncert nga fëmijët e Tiranës./TvKlan

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *