Mos vallë “8” është numri fatsjellës i Edi Ramës? – Stop
KLIPET

Mos vallë “8” është numri fatsjellës i Edi Ramës?

Mesnatën e kaluar ishte afati i fundit për dorëzimin në KQZ të listave për kandidatët për deputetë. Ra në sy, se PD i dorëzoi me vonesë listat, Kryemadhi kryeson listat e LSI në 3 qarqe, ndërsa Rama është i teti në listën e Vlorës dhe Durrësit.”Stop” i përshëndet të tre drejtuesit politikë në mënyrë origjinale, për aktin e djeshëm

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *