Monika Kryemadhi si prestigjatore ballokumesh: u çmend rrjeti, do bëj prapë-Stop-16 Mars 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Monika Kryemadhi si prestigjatore ballokumesh: u çmend rrjeti, do bëj prapë-Stop-16 Mars 2021

Pak ditë më parë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ishte në Elbasan, ku gatoi ballokume me rastin e ditës së verës.Të gjithëve u ra në sy, se Monika futi 12 ballokume në furrë dhe nxorri vetëm 6. Vetë Kryemadhi në një takim elektoral në Elbasan, tregoi sot, se cfarë ndodhi me gjysmën e sasisë së ëmbëlsirës tradicionale të kësaj dite dhe këtij qyteti, duke thënë, se nuk do të heqë dorë nga gatimi i tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *