Minjtë po “pushtojnë” shtëpitë, paralajmërimi i ekspertëve: Mësohuni të jetoni me ta – Stop
Bota, Të Gjitha

Minjtë po “pushtojnë” shtëpitë, paralajmërimi i ekspertëve: Mësohuni të jetoni me ta

Ka më shumë minj brenda shtëpive dhe ka shumë produkte ndaj të cilave kanë filluar të kenë rezistencë.”

“Në zona të caktuara të vendit këto produkte nuk kanë më efekt, ndaj duhet të kemi kujdes.”

Disa qytete skoceze po përjetojnë gjithashtu ndryshime “sjelljeje” të cilat janë bërë më të rënda gjatë 10 viteve të fundit

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *