Meta dekoron Vojo Kushin! – Stop
KLIPET

Meta dekoron Vojo Kushin!

Presidenti Meta dekoroi sot heronjtë e betejës së Kodrës së Kuqe, ngjarje e ndodhur 78 vjet më parë.Gjatë ceremonisë së nderimit të Vojo Kushit, Sadik Stavalecit, Xhorxhi Martinit dhe Muharrem Llanajt, Meta citoi vargjet e himnit kombtar, duke bërë paralele me situatën politike aktuale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *