Memet me te bujshme te karantines! – Stop
KLIPET

Memet me te bujshme te karantines!

Transmetojmë disa nga memet më të bukura të kohës së karantinës. Një burrë po bën byrëk dhe më shumë rrëmujë në shtëpi.Disa të tjerë bëjnë festë në shtëpi. Një burrë ka krijuar kushtet, objektet dhe tingujt e përshtatshëm, për të simuluar një situatë gjuetie në shtëpi.Një grua ia merr valles e hipur në një dumdum, dersa rrëzohet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *