Meme per qeverine/ Rama dhe Ahmetaj si “Timon dhe Pumba” – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Meme per qeverine/ Rama dhe Ahmetaj si “Timon dhe Pumba”

Në studio komentohet nje meme, ku shfaqen kryeministri Edi Rama dhe ministri Arben Ahmetaj si filmi vizatimor “Lion King”. Nuk mungojnë batutat në studio.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *