“Më mirë të vdesim nga Covid sesa të shtypemi nga Edi Rama” – Stop
KLIPET

“Më mirë të vdesim nga Covid sesa të shtypemi nga Edi Rama”

Gjatë takimeve që kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar me qytetarët në Fier, një e re i ka dalë përpara duke i thënë se do ndryshimin.

Jam një ish socialiste e demoralizuar. Një kryeministër që ka qenë tetë vjet dhe thotë kemi bërë vetëm gjysmë e rrugës, do të na shtypë e të na vrasi. Më mirë të mblidhemi këtu të vdesin nga virusi sesa nga ai ”, tha ajo.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *