Makina shtyp 30 dele në afërsi të fshatit Vranisht – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Makina shtyp 30 dele në afërsi të fshatit Vranisht

Një makinë tip “Benz” ka shtypur 30 dele. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Vranisht të Devollit. 30 delet janë në pronësi të një banori të Vranishtit.

Zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë dhe ka bërë të mundur pastrimin e vendit të ngjarjes.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *