Majmuni shkon në funeralin e mikut të ngushtë, momenti prekës kur e puth në arkivol (VIDEO) – Stop
Bota, Të Gjitha

Majmuni shkon në funeralin e mikut të ngushtë, momenti prekës kur e puth në arkivol (VIDEO)

Një majmun në Sri Lanka, i dha lamtumirën e fundit mikut të tij më të ngushtë, njeriut që është kujdesur për të me vite tëra.

Një video e publikuar nga Daily Mail, tregon momentin rrëqethës kur majmuni puth 56-vjeçarin, gjatë ceremonisë së funeralit, teksa i ndjeri ndodhej në arkivol.

Videot tregojnë majmunin duke u mbështetur në përpjekje për të përqafuar mikun e tij për herë të fundit.

Peetambaram Rajan, 56 vjeç, ushqente majmunin e çdo ditë me fruta dhe biskota në shtëpinë e tij pranë pyllit në Batticaloa.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *