Lumi Vjosa “jehonë” në Hollywood, reagon Leonardo di Caprio – Stop
KLIPET

Lumi Vjosa “jehonë” në Hollywood, reagon Leonardo di Caprio

Ditën e djeshme qeveria shpalli park Kombtar Lumin e Vjosës. Mes personazheve të rëndësishëm, që mbrojtën këtë cështje, ishte dhe aktori i famshëm Leonardo di Caprio, i cili shkroi, se Vjosa do të rrjedhë e lirë përgjithmonë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *