“Lulzim Bashen e do gjithe Shqiperia dhe partia Demokratike” dedikimi i Linda Morines – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

“Lulzim Bashen e do gjithe Shqiperia dhe partia Demokratike” dedikimi i Linda Morines

Linda Morina i ka kushtuar një këngë Lulzim Bashës. Liam është një foshnjë 6 muajsh, që sipas të ëmës, që e ka filmuar, nuk argëtohet me filma me kartona, por me emisionin “Stop”. Po kështu një vajzë e vogël, e cila jeton në SHBA, kacavirret në televizor, teksa ndjek emisionin “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *