Lideri i PD Lulzim Basha surprizohet nga lojtarët e Kombëtares, i dhurojnë bluzën kuq e zi me numrin 9 – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Lideri i PD Lulzim Basha surprizohet nga lojtarët e Kombëtares, i dhurojnë bluzën kuq e zi me numrin 9

TIRANA

Kryetari i PD, Lulzim Basha, është suprizuar sot nga lojtarët e Kombëtares shqiptare të futbollit duke i dhuruar bluzën kuqezi me numrin 9 dhe me emrin Basha.

Bluza e firmosur nga lojtarët, stafi i Konbëtares dhe drejtuesit e FSHF, i është dhuruar Bashës nga ish-futbollisti kuqezi, Andi Lila gjatë momentit kur kreu i PD, ishte bashkë me disa emra të njohur të sportit shqiptar, për të parë ndeshjen Shqipëri-Angli, që po luhet në Tiranë.

Bluza mban numrin 9 ashtu si edhe numri i PD në zgjedhjet e 25 prillit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *