“Lekët do t’ i sjell sonte”/ Dëshmi të reja për Ilda Kërkapin – Stop
KLIPET

“Lekët do t’ i sjell sonte”/ Dëshmi të reja për Ilda Kërkapin

Pak ditë më parë transmetuam rastin e mashtrimit të një qytetareje nga ana e shtetases Ilda Kërkapi. Kjo e fundit u premtonte “viktimave” të veta vende pune, në këmbim të parave në dorë. Sot transmetojmë një tjetër video, që tregon për një tjetër të mashtruar nga ana e Ilda Kërkapit dhe që përpiqet, të marrë mbrapsht paratë e veta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *