“Laj gojën njëmijë herë kur flet për Enverin” veteranët ‘acarohen’ me gazetarin – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Laj gojën njëmijë herë kur flet për Enverin” veteranët ‘acarohen’ me gazetarin

Të dielën më 16 tetor ishte ditëlindja e ish-diktatorit Enver Hoxha. Ne ishim në varreza, aty ku komunistë dhe nostalgjikë të sistemit monist, shkuan të nderonin idhullin e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *