“Kush ti paguan udhetimet nga amerika?” Zihen grate e PD – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Kush ti paguan udhetimet nga amerika?” Zihen grate e PD

Ditën e djeshme Albana Vokshi dhe Evi Kokalari kanë shkuar në selinë blu, por janë pritur me debate të forta dhe përplasje nga ana e militaneve të Partsië Demokratike. Që nga pezullimi i Berishës, PD-ja është ndarë në dy pjesë, në mbështetës të Bashës dhe të Berishës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *