“Kush ti paguan udhetimet nga amerika?” Zihen grate e PD

Ditën e djeshme Albana Vokshi dhe Evi Kokalari kanë shkuar në selinë blu, por janë pritur me debate të forta dhe përplasje nga ana e militaneve të Partsië Demokratike. Që nga pezullimi i Berishës, PD-ja është ndarë në dy pjesë, në mbështetës të Bashës dhe të Berishës.

Të Fundit