Kur Shqipëria përmbytej “kokat e kombit” dje në parlament u përfshinë në replika të gjata dhe të pakuptimta – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *