Kthehet nga Greqia, shokohet kur zbulon çfarë i ka bërë komshiu – Stop
KLIPET

Kthehet nga Greqia, shokohet kur zbulon çfarë i ka bërë komshiu

Në redaksinë tonë ka ardhur një ankesë nga një qytetar i Himarës, i cili ka një pronë në Piqeras. Petrit Lulo ka marrë një përgjigje nga njësia Lukovë, për të rrethuar pronen e tij me tel grabion, por nuk e lejon specialisti i zonës Fatos Çela, ta bëjë këtë. Petriti tregon, se ka jetuar mbi 30 vite në këtë zonë, por iu shemb shtëpia dhe këtë e vërteton gjurma.Shkoi në Greqi dhe pas disa vitesh e njoftuan, se një pjesë rruge ia ka zaptuar Eduard Veliu.Sapo nisi rrethimin e pronës së tij me leje, specialisti i zonës Fatos Cela e pezullon.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *