Krim në familje në Durrës, gruaja qëllon me thikë burrin pas sherrit – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Krim në familje në Durrës, gruaja qëllon me thikë burrin pas sherrit

DURRËS

Bëhet me dije se një grua ka qëlluar me thikë bashkëshortin pas një konflikti verbal.

Mësohet se shtetasja A.S  ka qëlluar me thikë bashkëshortin Ahmet Stafa. Çifti mësohet se prej disa ditësh kanë pasur konflikte, teksa sot kanë debatuar sërish dhe më pas gruaja ka plagosur burrin me thikë.

Ai është transportuar në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *