Krijesa misterioze/ Njeriu-ujk shfaqet sërish, autoritet japin alarmin – Stop
Bota, Të Gjitha

Krijesa misterioze/ Njeriu-ujk shfaqet sërish, autoritet japin alarmin

Shikoni VIDEON

Një krijesë misterioze ka frikësuar banorët e Teksasit në SHBA. Një krijesë e panjohur e cila është e ngjashme me legjendën e njeriut ujk është kapur nga kamerat e sigurisë në një banesë.

Autoritet menjëherë kanë dhënë alarmin duke kërkuar ndihmën e ekspertëve për të identifikuar këtë krijesë, të cilën deri më sot e kemi parë vetëm nëpër filmat hollivudianë dhe në ndonjë libër me mistere.

Çfarë është kjo krijesë misterioze? CNN raporton se një qytet i Teksasit po kërkon nga publiku që të ndihmojë për ta identifikuar atë.

 

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *