“Jeta e qytetarëve në pikë të hallit”, shoferi i urbanit sheh televizor gjatë rrugës – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

“Jeta e qytetarëve në pikë të hallit”, shoferi i urbanit sheh televizor gjatë rrugës

Në mbikalimin e Kavajës mbrojtëset anësore lëvizin, duke mos ofruar siguri për qytetarët dhe automjetet. Në autobusin e linjës Qendër-Kashar shihet televizor. Qendra shëndetsore Linzë është katandisur në një gërmadhë dhe shkrimi është bërë më lapustil e me dorë. Në Shkodër një qytetar tërheq pemën me motorr. Janë disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në studion e “Stop” në pjesën e parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *