Intervistë për median kosovare? Rama: Një nivel i ri i maskarallëkut, poshtërsish dhe gomarllëqesh digjitale! – Stop
Lajme, Të Gjitha

Intervistë për median kosovare? Rama: Një nivel i ri i maskarallëkut, poshtërsish dhe gomarllëqesh digjitale!

Një media në Kosovë, pretendon se ka zhvilluar një intervistë me kryeministrin Edi Rama, por ky i fundit, një gjë të tillë e ka mohuar, duke e quajtur “Fake News”.

Përmes një postimi në “Twitter”, Rama e cilëson këtë si një nivel të ri të maskarallëkut mediatik, në këtë kohë pandemie gënjeshtrash, poshtërsish e gomarllëqesh digjitale.

Postimi i plotë i kryeministrit Edi Rama:

Paskam dhënë një intervistë që nuk ma ka bërë askush dhe as ia kam kërkuar askujt! Ky është një nivel i ri i maskarallëkut mediatik në këtë kohë pandemie gënjeshtrash, poshtërsish e gomarllëqesh digjitale!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *