Intervista e Roza Latit ! – Stop
KLIPET

Intervista e Roza Latit !

Roza Lati është personazhi i rradhës, që tregon eksperiencën e qëndrimit në shtëpi, gjatë ditëve të izolimit. Ajo përshkruan ekspericën e saj dhe gjërat me të cilat është marrë në një periudhë të pazakontë për të gjithë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *