Infermierja ndjek gjurmet e “Tires”/grabit pacientin e intubuar. – Stop
KLIPET

Infermierja ndjek gjurmet e “Tires”/grabit pacientin e intubuar.

Pak ditë më parë transmetuam rastin e infermieres së spitalit Infektiv, Ronida Hysa, që grabiti paratë dhe kartën bankare të një pacienti, që ndërroi jetë në këtë spital.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *